بوتاکس-ابرو-کلینیک لاندا

بوتاکس تراپی ابرو

بوتاکس ابرو معمولاً برای تنظیم شکل و ابعاد ابروها، جلوگیری از افسردگی چشمان، و بهبود ظاهر جوانی و شادابی استفاده می‌شود. این روش به عنوان یک راهکار غیرجراحی برای بهبود ظاهر ابروها و ایجاد یک ظاهر طبیعی و جذاب‌تر استفاده می‌شود.

با استفاده از سم بوتولینوم نوع A است. این سم اعصاب را فلج می کند و از انقباض عضلات جلوگیری می کند. در نتیجه، عضلاتی که ابروها را به سمت پایین می کشند ضعیف می شوند و ابروها به سمت بالا کشیده می شوند.

بوتاکس زیر ابرو و تزریق بوتاکس به پیشانی می‌تواند به شکل و ابعاد ابروها کمک کند و شکل آن‌ها را به نحوی تنظیم کند که با ویژگی‌های صورت شما هماهنگ باشد.

با کاهش خطوط و چین‌وچروک‌های پوستی در این منطقه، بوتاکس می‌تواند به صورت جوان‌تر و شاداب‌تری به نگاه شما بپردازد.

 

محل تزریق بوتاکس برای بالا بردن ابرو

LANDA CLINIC

 • زیر ابروها: این نقطه برای ایجاد جلوگیری از افسردگی چشمان و بالا بردن ابروها به کار می‌رود. تزریق بوتاکس در این نقطه می‌تواند عضلات زیر ابرو را ضعیف کرده و ابروها را به سمت بالا برده و به چشمان شما زنده‌تری ببخشد مانند 
 • بالای ابروها: این نقطه برای کنترل و تنظیم فرم و ابعاد ابروها به کار می‌رود. با تزریق بوتاکس در این نقطه، عضلات بالای ابروها که ممکن است باعث افسردگی چشمان یا شکل نامناسب ابروها شده‌اند، ضعیف شده و ابروها را به شکل دلخواه مد نظر شما تنظیم می‌کند.
 • عضله اوربیکولاریس اوکولی: این عضله دور چشم را احاطه کرده و مسئول پلک زدن است و مانند بوتاکس لیفت شقیقه  عمل میکند.
 • عضله کوروگاتور سوپراسیلی: این عضله بین ابروها قرار دارد و مسئول اخم کردن است.
 • عضله پروcerus: این عضله بین ابروها و بالای پل بینی قرار دارد و مسئول اخم کردن و پایین کشیدن ابروها است.

ماندگاری بوتاکس زیر ابرو

LANDA CLINIC

ماندگاری بوتاکس ابرو به طور کلی ۳ تا ۴ ماه است. اما این مدت زمان می تواند به عوامل مختلفی مانند موارد زیر بستگی داشته باشد:

 • نوع بوتاکس: برندهای مختلف بوتاکس ماندگاری متفاوتی دارند از جمله تزریق بوتاکس زیر چشم
 • میزان دوز تزریق شده: هرچه دوز بوتاکس بیشتر باشد، ماندگاری آن نیز بیشتر خواهد بود.
 • سن و متابولیسم فرد: افراد جوان تر و کسانی که متابولیسم سریع تری دارند، بوتاکس را سریع تر جذب می کنند و ماندگاری آن در بدنشان کمتر خواهد بود.
 • محل تزریق: بوتاکس تزریق شده در عضلات قوی تر، ماندگاری بیشتری دارد.
 • مراقبت های بعد از تزریق: رعایت مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس می تواند به ماندگاری بیشتر آن کمک کند.

سوالات متداول

LANDA CLINIC

 1. چقدر مدت زمان اثر بوتاکس به ابرو ماندگار است؟مدت ماندگاری بوتاکس معمولاً بین ۳ تا ۶ ماه است، اما ممکن است بسته به شرایط فردی متغیر باشد.

 2. آیا تزریق بوتاکس به ابرو عوارض جانبی دارد؟عوارض جانبی ممکن است شامل درد، تورم، یا خارش در نقاط تزریق باشد، اما این علائم معمولاً موقتی هستند.

 3. آیا نتایج تزریق بوتاکس به ابرو قابل اطمینان هستند؟بله، بوتاکس به ابرو معمولاً نتایج قابل اطمینان و قابل مشاهده ای را فراهم می‌کند، اما نتایج نهایی ممکن است بسته به شرایط فردی متفاوت باشد.

 4. آیا می‌توان بوتاکس به ابرو را با روش‌های دیگر ترکیب کرد؟بله، در برخی موارد بوتاکس به ابرو می‌تواند به عنوان جزئی از طرح درمانی ترکیبی استفاده شود.

 5. آیا باید پس از تزریق بوتاکس به ابرو محدودیت‌هایی را رعایت کرد؟بله، پس از تزریق بوتاکس به ابرو ممکن است پزشک شما به شما محدودیت‌هایی مثل عدم لمس نقاط تزریق را توصیه کند.

تلفن مشاوره رایگان