بوتاکس نوک بینی

بوتاکس، که به نام سم بوتولینوم نیز شناخته می‌شود، یک روش غیرجراحی و غیرتهاجمی برای رفع چین و چروک‌های بینی و بالا بردن و لیفت نوک بینی است. در این تکنیک، بدون نیاز به بیهوشی و دوره نقاهت طولانی، با تزریق بوتاکس به عضلات بینی می‌توان ظاهر بینی‌های پهن را باریک‌تر کرد و نوک بینی را به سمت بالا لیفت کرد.

برای بوتاکس نوک بینی با تزریق بوتاکس به عضلاتی که نوک بینی را به سمت پایین می‌کشند، می‌توان نوک بینی را کمی به سمت بالا برد.

بوتاکس به دوره نقاهت طولانی نیاز ندارد و شما می‌توانید بلافاصله بعد از تزریق به فعالیت‌های روزانه خود بازگردید.گر از نتیجه بوتاکس راضی نباشید، نگران نباشید زیرا اثر آن موقتی است و بعد از چند ماه از بین می‌رود مانند بوتاکس دور لب

 

مزایای بوتاکس پره های بینی

LANDA CLINIC

 • رفع خطوط خرگوشی: خطوط خرگوشی خطوطی متحرک هستند که در اثر انقباض عضله نازالیس در طرفین و پشت بینی ایجاد می‌شوند. بوتاکس با فلج کردن موقت این عضله، خطوط خرگوشی را از بین می‌برد.
 • بالا بردن نوک بینی: بوتاکس با فلج کردن عضله‌ای که نوک بینی را به سمت پایین می‌کشد، می‌تواند نوک بینی را کمی به سمت بالا لیفت کند. مانند بوتاکس برای بالا بردن ابرو
 • باریک کردن بینی: بوتاکس با فلج کردن عضلات پره‌های بینی، می‌تواند پره‌ها را به سمت داخل جمع کند و بینی را باریک‌تر نشان دهد.
 • تنظیم اندازه و شکل بینی: استفاده از بوتاکس برای بینی به افراد اجازه می‌دهد تا اندازه و شکل بینی خود را به طور دقیق تر تنظیم کنند. این روش به شما امکان می‌دهد تا بخش‌های مختلف بینی خود را به طور دقیق کنترل کنید.

 • بهبود نسبت‌های صورتی: بوتاکس بینی به شما امکان می‌دهد تا نسبت‌های صورتی خود را بهبود بخشیده و ظاهر کلی صورت خود را بهبود ببخشید. این روش به شما امکان می‌دهد تا نسبت بینی خود را با سایر ویژگی‌های صورت هماهنگ کنید.

مراقبت های بعد تزریق بوتاکس بینی

LANDA CLINIC

 • ماساژ عضلات صورت: ماساژ عضلات صورت می تواند به پخش شدن بوتاکس در محل تزریق کمک کند و از ایجاد ناهمواری جلوگیری کند.
 • استفاده از کمپرس سرد: استفاده از کمپرس سرد می تواند به کاهش تورم و قرمزی در محل تزریق کمک کند.
 • استفاده از کرم ضد آفتاب: استفاده از ضد آفتاب می تواند از پوست شما در برابر اشعه مضر خورشید محافظت کند و از ایجاد لک های قهوه ای در محل تزریق جلوگیری کند.
 • مصرف مکمل های ویتامین C و E: مصرف مکمل های ویتامین C و E می تواند به بهبودی سریعتر و ترمیم پوست در محل تزریق کمک کند.
 • از انجام فعالیت های ورزشی سنگین تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق خودداری کنید.

سوالات متداول

LANDA CLINIC

 1. ۱٫بوتاکس نوک و پره های بینی چقدر طول می کشد؟تزریق بوتاکس نوک و پره های بینی معمولاً ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد.
 2.  دوران نقاهت بوتاکس  بینی چقدر است؟دوران نقاهت بوتاکس نوک و پره های بینی بسیار کوتاه است و معمولاً نیازی به استراحت ندارد.
 3. نتایج بوتاکس نوک و پره های بینی چقدر ماندگاری دارد؟نتایج بوتاکس  معمولاً ۳ تا ۴ ماه ماندگاری دارد.

 4. آیا انجام بوتاکس بینی دردناک است؟معمولاً با درد یا عدم راحتی قابل توجهی همراه نیست. بسیاری از افراد فقط یک سری لطافت یا سوزش کوچک را احساس می‌کنند که بلافاصله بعد از روش از بین می‌رود.

 5. آیا همه افراد می‌توانند از بوتاکس بینی استفاده کنند؟ممکن است برای برخی افراد مناسب نباشد، به عنوان مثال افرادی که دارای عفونت پوستی در منطقه تزریق هستند یا زنان باردار. بنابراین، مشاوره با پزشک و ارزیابی دقیق وضعیت شما ضروری است.

تلفن مشاوره رایگان