بوتاکس لب طبیعی

بوتاکس لب طبیعی

بوتاکس لب طبیعی یک روش زیبایی است که به منظور بهبود ظاهر لب‌ها و کاهش خطوط ریز و چین‌های موجود در این منطقه استفاده می‌شود. این روش از بوتولینوم توکسین A، یک ماده که عملکرد عضلات را مسدود می‌کند، استفاده می‌کند تا اثرات پیری و چین‌های خطوطی را کاهش دهد و لب‌های شما را جوان‌تر و زیباتر نماید.

بوتاکس با فلج کردن عضلات زیرین کار می کند. عضلات را شل می کند و ظاهر خطوط و چین و چروک ها را صاف می کند. همچنین می تواند عضلات اطراف لب را بالا ببرد و باعث پرتر شدن لب ها شود.نتایج بوتاکس لب معمولاً ۳ تا ۴ ماه طول می کشد. پس از آن باید درمان را تکرار کنید.

بوتاکس لب طبیعی یک روش غیرجراحی است.این روش معمولاً ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد.نتایج بوتاکس لب بلافاصله قابل مشاهده است.

بوتاکس لب و تزریق بوتاکس چانه برای همه افراد مناسب نیست. زنان باردار یا شیرده، افراد مبتلا به بیماری های عصبی عضلانی و افراد دارای سابقه آلرژی به بوتاکس نباید بوتاکس لب را انجام دهند.

 

 

مزایای بوتاکس دور لب

LANDA CLINIC

 • کاهش چین و چروک‌های لب:بوتاکس لب می‌تواند به کاهش چین و چروک‌های موجود در لب‌ها کمک کند، به طوری که لب‌های شما ظاهر جوان‌تری بگیرند.
 •  افزایش حجم لب:بعضی از افراد از بوتاکس لب برای افزایش حجم لب‌های خود استفاده می‌کنند، که این روش می‌تواند به آنها لب‌های پرتر و جذاب‌تری بخشیده و ظاهر لب‌های باریک‌تر را بهبود بخشد.
 • کاهش اثرات پیری:بوتاکس لب می‌تواند به کاهش اثرات پیری موجود در لب‌ها کمک کند، از جمله کاهش خطوط اطراف لب و جلوگیری از ایجاد چین و چروک‌های جدید.
 •  زیبایی طبیعی:بوتاکس لب به طور معمول به نحوی اعمال می‌شود که ظاهر طبیعی لب‌ها حفظ می‌شود، بدون اینکه شما را به نحوه‌ی مصنوعی نمایان کند.
 • روش غیر جراحی:بوتاکس لب یک روش غیر جراحی است که بدون نیاز به برش‌ها یا جراحی‌های پیچیده انجام می‌شود، که این امر باعث کاهش خطرات و عوارض جراحی می‌شود و زمان بازیابی را کاهش می‌دهد مانند بوتاکس پره های بینی

مراقبت های بعد بوتاکس پشت لب

LANDA CLINIC

عدم ماساژ لب ها:

 • از ماساژ یا لمس لب های خود به مدت ۲۴ ساعت بعد از تزریق بوتاکس خودداری کنید.
 • این کار می تواند باعث پخش شدن بوتاکس و ایجاد نتایج ناخواسته شود.

عدم استفاده از رژ لب:

 • از استفاده از رژ لب به مدت ۲۴ ساعت بعد از تزریق بوتاکس خودداری کنید.
 • رژ لب می تواند مواد شیمیایی را به لب های شما منتقل کند که می تواند باعث تحریک یا عفونت شود.

عدم قرار گرفتن در معرض نور خورشید:

 • از قرار گرفتن در معرض نور خورشید به مدت ۲۴ ساعت بعد از تزریق بوتاکس خودداری کنید.
 • نور خورشید می تواند باعث تورم و قرمزی لب ها شود.

استفاده از کمپرس سرد:

 • برای کاهش تورم و کبودی، از کمپرس سرد استفاده کنید.
 • یک کمپرس یخ را در یک حوله تمیز بپیچید و به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی لب های خود قرار دهید.
 • این کار را چند بار در روز تکرار کنید.
 

سوالات متداول

LANDA CLINIC

 1. آیا بوتاکس لب درد دارد؟معمولاً بدون درد است. با این حال، ممکن است احساس سوزن سوزن شدن یا سوزش خفیفی داشته باشید.
 2.  آیا نتایج بوتاکس لب دائمی است؟نه، معمولاً موقت و زمانی است. این نتایج معمولاً تا چند ماه ادامه دارند و برای حفظ آنها نیاز به تکرار تزریق‌ها دارید.

 3.  آیا بوتاکس لب باعث افتادگی لب می‌شود؟بله، اگر بوتاکس به طرز ناصحیح و در مقدار زیادی تزریق شود، ممکن است باعث افتادگی و ناهمواری در لب‌ها شود. این امر معمولاً ناشی از ضعف عضلات است که باعث می‌شود لب‌ها به ناحیه‌ای پایین‌تر از حالت طبیعی خود بیفتند.

 4. آیا بوتاکس لب باعث بستن لب‌ها می‌شود؟خیر، بوتاکس لب معمولاً باعث بستن لب‌ها نمی‌شود. این روش فقط برای کاهش چین و چروک‌های موجود در لب‌ها و یا افزایش حجم لب‌ها استفاده می‌شود و تأثیری بر حرکت و قابلیت باز شدن و بسته شدن لب‌ها ندارد.

 5. یا می‌توانم بعد از تزریق بوتاکس لب غذا یا نوشیدنی مصرف کنم؟بله، پس از تزریق بوتاکس لب می‌توانید به طور معمول غذا و نوشیدنی مصرف کنید. با این حال، بهتر است در اولین ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تزریق از مصرف غذاهای سخت یا نوشیدنی‌هایی که نیاز به خوردن با فشار دارند، خودداری کنید تا احتمال انتقال بوتاکس به مناطق دیگر از صورت کاهش یابد.

تلفن مشاوره رایگان