ژل-زدن-لب-کلینیک لاندا

تزریق ژل

یکی از اولین علائمی که با افزایش سن در پوست ایجاد می شود کاهش حجم چربی و توده زیر پوست است. این امر موجب بروز چین و چروک های سطحی و عمیق در پوست می شود. و هر چه سن بالاتر رود، افتادگی و شل شدن پوست نیز شدت بیشتری پیدا می کند. یکی از راه هایی که برای بازگرداندن حجم از دست رفته پوست و از بین بردن چروک ها به کار می رود، تزریق ژل یا همان فیلر است.

عمده ترین مزیت استفاده از این نوع تزریقات زیبایی این است که فیلرها و ژل ها روش های فاقد جراحی برای از بین بردن آثار پیری هستند. این مواد می توانند سبب برجستگی قسمت های تحلیل رفته زیر پوست شوند.

برای از بین بردن انواع چروک های سطحی و عمیق نیز می توان از آن ها استفاده کرد. ماده اصلی موجود در ژل ها، هیالورونیک است. این ماده به صورت طبیعی در بدن یافت می شود. در نتیجه، به مرور زمان این مواد جذب پوست می شوند و عوارض جانبی شایعی برای بدن به وجود نمی آورند.

تزریق ژل چیست؟

LANDA CLINIC

اسید هیالورونیک و کلاژن دو ماده‌ای هستند که باعث نرمی و جوان ماندن پوست صورت می‌شوند. با افزایش سن میزان این دو ماده در پوست کاهش می‌یابد و صورت شادابی خود را از دست می‌دهد. برای برگرداندن زیبایی چهره باید اسید هیالورونیک یا کلاژن به آن تزریق شود. این دقیقا همان کاری است که تزریق ژل انجام می‌دهد.

تزریق ژل یکی از محبوب‌ترین روش‌های حجیم کردن صورت است. طبق اطلاعات انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، در سال ۲۰۱۷، تقریبا ۷/۲ میلیون عمل تزریق انجام شده که به نسبت سال قبل سه درصد افزایش داشته است.

فرق ژل و فیلر چیست؟

برای زیباسازی و حجم‌دهی به صورت از ژل یا فیلر استفاده می‌کنند. فیلر یک ماده طبیعی یا مصنوعی است که با تزریق به بافت صورت، چین و چروک‌ها را از بین برده و حجم صورت را افزایش می‌دهد. ژل‌ها خود نوعی فیلر هستند که تنها برای حجیم کردن ناحیه‌های خاصی از صورت استفاده می‌شوند. تزریق ژل لب، تزریق ژل چانه، ژل گونه و … بسیار رایج است.

مزایای تزریق ژل چیست؟

LANDA CLINIC

تزریق ژل یکی از رایج‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های زیبایی صورت است. علت این محوبیت را می‌توان از مزایای آن فهمید. بعضی از آن‌ها عبارتند از:

  • زیباتر کردن چهره و افزایش اعتماد به نفس

  • از بین بردن نشانه‌های پیری پوست و جوان‌سازی آن

  • عدم نیاز به جراحی، بخیه، بستری شدن و بی‌هوشی

  • مشاهده سریع نتیجه تزریق ژل

  • سازگاری ژل‌های تزریق شده با بدن

تلفن مشاوره رایگان